REZERVOVAŤ OBHLIADKU

call
O projekte - Nový Cetin

O PROJEKTE

Základne informácie


Bývanie vo väčšom meste je čoraz drahšie, ceny však často nezodpovedajú kvalite bývania. Malý prerobený byt, večný problém s parkovaním, život obklopený betónovým sídliskom. Čo ak by sme vám povedali, že za cenu bytu v hlučnom centre mesta, môžete mať modernú novostavbu, malý domček so záhradkou a terasou, v pokoji, len 10 kilometrov od Nitry. To ponúka projekt Nový Cetín, rezidenčné bývanie v radovej zástavbe s vlastným vchodom pre obyvateľov. Ponúkame vám život na dedine, kde budete mať pocit života na predmestí veľkého mesta, ktoré bude v skutočnosti v tesnej blízkosti. Plná občianska vybavenosť, moderný dizajn, prírodné farby a materiály. V zime si zakúrite v krbe, v lete si oddýchnete na záhrade. Pomôžeme vám vybaviť hypotéku a dohodneme si prehliadku. A čo je na tom všetkom najlepšie? Žiadne čakanie, domy sú postavené a pripravené na nasťahovanie. Už sa balíte?

 

Aký domček pre vás máme?


Výstavba prebiehala v troch etapách. Každého pri radovej zástavbe zaujíma, aký veľký bude jeho dom. My ponúkame domy s rovnakým pôdorysným rozmerom 5,6x14 metrov. Domy sa nachádzajú v príjemnom, pokojnom dedinskom prostredí, v súkromnom areáli s rozlohou 10 000m2 s vybudovaným verejným osvetlením a trafostanicou, kde budete mať prístup len vy a vaši susedia. Vlastný vchod, väčšia bezpečnosť pre vás a vaše deti, ktoré sa tak budú môcť hrať na ulici, tak ako kedysi vy, u starých rodičov na dedine. Z areálu sa ľahko dostanete na štátnu cestu, každý dom je napojený na všetky inžinierske siete, ak k svojej práci potrebujete kvalitný internet, môžete sa tešiť na optickú sieť, ktorá na dedine nebýva častým javom. Vás ale čaká dom pripravený na nasťahovanie so všetkým, čo potrebuje vaša rodina k životu.

Architeki si dali záležať


Nie je ľahké postaviť domy, ktoré budú mať rovnaký pôdorysný rozmer 5,6x14m, s dvomi podlažiami, a predsa budú vyhovovať každému klientovi. Naši architekti si však dali záležať a navrhli bývanie, ktoré svojim rozložením dennej a nočnej časti vyhovie malým aj veľkým rodinám. Počas varenia budete mať výhľad na to, čo sa deje v obývacej izbe, otvorený moderný priestor ponúkne spoločné chvíle s rodinou aj počas bežných povinností. Presvetlená obývacia izba je prepojená s vonkajšou terasou, kde viete tráviť slnečné dni. Na prízemí sa okrem toho nachádza praktická technická miestnosť, samostatné WC a príjemná predsieň, kde privítate vašich hostí. Z obývačky sa dostanete po schodoch na druhé podlažie, kde nájdete nočnú časť so spálňou, detskou a hosťovskou izbou, nechýba ani rodinná kúpeľňa. Komfort s moderným dizajnom a praktickým využitím.

Radovky sa predávajú ako holodomy, s možnosťou dokončenia na kľúč. Každý si tak vyberie to, čo sa mu páči.

 

Kvalitné konštrukčné riešenie


Váš budúci domov má ako základnú stavebnú zložku tehlu, ktorá z neho robí únosný, pevnejší a stabilnejší domov. Obvodové steny vášho budúceho domu sú murované z tehál Heluz v hrúbke 300 milimetrov, zateplené kontaktným zateplovacím systémom s polystyrénom hrubým 200 milimetrov. Vnútorné priečky sú z rovnakého materiálu – tehál, v hrúbke 150 milimetrov. Tehlová stavba vám zabezpečí lepšie odhlučnenie, udržuje teplotu a ponúka dlhú životnosť, aby mohli dom využívať aj vaše deti, či vnúčatá. Stropné konštrukcie prízemia, poschodia a strešné konštrukcie sú zhotovené zo železobetónovej dosky s hrúbkou 200 milimetrov, z tepelnej izolácie v hrúbke 350 až 600 milimetrov a na povrchu je uložená vrstva vymývaného kameniva. Schodisko je z oceľovej konštrukcie s drevenými stupňami. Materiály, ktoré sme použili pri stavbe sú zárukou stabilného domova, ktorý vydrží niekoľko generácií.

Výplne otvorov sú plastové okná a dvere. Vnútorné povrchy stien sú z vápenno-cementovej omietky.

Súkromný areál s príjemnou atmosférou


Máte deti? V areáli je pre nich vybudované detské ihrisko, ktoré tak budete mať hneď pri dome. Pred domy sme naplánovali dve parkovacie miesta, aby ste pred domom mohli zaparkovať aj vy, aj návšteva, prípadne váš partner na druhom aute. Okrem toho sa v súkromnom areáli nachádza aj nezastavaná plocha, kde si budete môcť aj vy spraviť záhradu s vlastnou zeleninou či ovocím. Túto možnosť dávame každému majiteľovi. Pri menších záhradách v radových zástavbách je toto dobrá správa pre každého, kto si rád vypestuje niečo vlastné. Všade naokolo vás sú zelené plochy a stromy, pretože si uvedomujeme ich dôležitosť pre životné prostredie a zlepšenie kvality vášho budúceho bývania.

 

Výhodná lokalita kúsok od Nitry


Pokojná atmosféra dedinského prostredia v Malom Cetíne, kúsok od veľkého mesta s plnou občianskou vybavenosťou. Školy, nemocnica, nákupné centrá, historické pamiatky a pracovné príležitosti. To všetko vám ponúka mesto Nitra, od ktorého budete vzdialení iba 10 kilometrov. Bojíte sa ranných dopravných obmedzení? Dobrou správou je, že na cestu z domova do krajského mesta budete využívať najmenej frekventovaný úsek dopravy. Ak by ste na dopravu chceli využiť iný dopravný prostriedok ako osobné vozidlo, autobusovú zastávku nájdete 300 metrov od vášho rezidenčného bývania. Deti tak budú môcť do škôl dochádzať aj samé. Víkendy budete môcť tráviť doma na dedine, v obci nájdete potraviny, kostol, kultúrny dom, multifunkčné ihrisko, ale aj materskú škôlku pre najmenších.